دوشنبه , آبان ۶ ۱۳۹۸
صفحه اصلی / کسب و کار / روش های عملی ممکن برای کسب درآمد از بیت کوین

روش های عملی ممکن برای کسب درآمد از بیت کوین

کسب درآمد از بیت کوین

با توجه به رشد چشمگیر ارزش بیت کوین در چند سال اخیر ، علاقه به کسب درآمد از بین کوین  به واسطه دریافت آن در بین کاربران روز به روز بیشتر می شود. در این مقاله قصد داریم نحوه دریافت بیت کوین را شرح داده و به بررسی روش های کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال بپردازیم. پس اگر می خواهید شما نیز از این بازار سودده سهمی داشته باشد و  با مطمئن ترین و پربازده ترین روش کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال آشنا شوید پیشنهاد می کنم حتما در این مقاله تا آخر با ما همراه باشید.

صرف وقت و هزینه برای دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال

روش های مختلفی وجود دارد که افراد می توانند از طریق آن بیت کوین را بصورت آنلاین دریافت کنند. متأسفانه، دقیقاً مانند زندگی واقعی، در دنیای مجازی نیز بدون زحمت و پرداخت هزینه نمی توانید به صورت رایگان به چیزی دست پیدا کنید.هر روش کسب درآمد از بیت کوین به صورت آنلاین به ازای آن یک چیزی را از شما اخذ خواهد کرد، خواه وقت شما باشد یا دانش شما یا قدرت پردازش رایانه شما باشد. بنابراین دریافت بیت کوین و ارز دیجیتال به صورت آنلاین مستلزم صرف وقت و هزینه بوده و بیشتر روش های نوید بیت کوین رایگان ارزش وقت تلف کردن بر روی آنها را نخواهد داشت.

تحلیل و تحقیق در مورد روش های کسب درآمد از بیت کوین 

برخی از روشهای ذکر شده در این مقاله شامل حداقل تلاش خواهد بود، اما همچنین منجر به بازدهی کم می شود. سایر راه های کسب بیت کوین به صورت آنلاین ممکن است سودآورتر باشد اما نیاز است که دانش و تخصص کافی در مورد صنعت و بازار این ارز دیجیتال داشته باشید. بنابراین ، اگرچه ممکن است برای بعضی ها به نظر برسد که بیت کوین و به طور کلی ارز دیجیتال و  رمزنگاری ، روشی آسان برای کسب درآمد است، اما آن چنان که ممکن است برخی بدون دانش لازم انتظار کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال داشته باشند آسان نیست.

دریافت رایگان بیت کوین

بسیاری از مردم در عصر دیجیتال برای اینکه سریع به کسب درآمد برسند، وارد بیت کوین می شوند. پست امروز منحصراً به راه هایی اختصاص داده شده که می توانید بیت کوین را بطور رایگان دریافت کنید و به کسب درآمد از بیت کوین نایل شوید. ظهور بیت کوین به عنوان یکی از داغترین دارایی های جدید سرمایه گذاری باعث تعجب بسیاری از افراد شده است که زمانی معتقد بودند که ارز دیجیتال رمزنگاری محور blockchain هرگز ارزش دنیای واقعی نخواهد داشت. همچنین علاقه زیادی به کسانی که یا قبلاً از بیت کوین نشنیده بودند یا اطلاع کمی از آن داشتند، دامن زده است. در نتیجه، اکنون فرصت های باورنکردنی برای درآمدزایی از این حوزه وجود دارد.

 

روش های عملی کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال

قبل از آشنایی با روش های کسب درآمد از بیت کوین ، مهم است که یک دید واقع بینانه از اینکه چقدر پول می توانید از طریق بیت کوین بدست آورید، داشته باشید. اگرچه مطمئناً در این بازار مبلغ زیادی باید هزینه شود ، اما بسیاری از روش های مبتدی برای کسب درآمد از بیت کوین بازدهی کمی داشته و مقادیر اندک سود در بر خواهند داشت.  حتی مقادیر اندک بیت کوین می تواند دارایی مفیدی باشد ، خصوصاً با توجه به رشد سریع فعلی ارز دیجیتال. اگر می خواهید مبالغ بیشتری از بیت کوین جمع کنید، با روش هایی که در ادامه به آن اشاره می کنیم امکان پذیر خواهد بود.

با این وجود به یک سرمایه گذاری اولیه احتیاج دارد که ممکن است پرداخت هزینه آن برای شما آسان نباشد. در ادامه، بیایید روشهای مختلفی را که با استفاده از آن می توانید با بیت کوین درآمد کسب کنید، بررسی کنیم.

۱- استخراج بیت کوین عنوان اولین روش کسب درآمد از بیت کوین

اگر می خواهید بیشترین مقدار ممکن بیت کوین را جمع کنید ، استخراج آن از بهترین گزینه های  پیش روی شما است. Mining (ماینینگ) به استفاده از سخت افزار رایانه ای برای انجام خودکار مجموعه ای از عملیات ریاضی اشاره دارد که به نوبه خود باعث ایجاد بیت کوین جدید می شود. تنها ۲۱ میلیون بیت کوین می تواند تولید شود که در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۷ میلیون از این بیت کوین ها با موفقیت استخراج شده اند و بیش از چهار میلیون بیت کوین برای استخراج باقی مانده است. 

نکته ای که قبل از ورود به حوزه کسب درآمد از بیت کوین باید در مورد استخراج بیت کوین بدانید این است که این محدودیت تعداد بیت کوین، با گذشت زمان افزایش می یابد. به عبارت دیگر ، برای تولید هر بیت کوین بعدی به زمان و نیروی محاسباتی بیشتری نیاز است. در اوایل استخراج بیت کوین ، علاقه مندان به ارز دیجیتال توانستند از واحدهای پردازش گرافیک در رایانه های معمولی برای استخراج استفاده کنند. با این حال، این مساله تا آنجا پیش رفته است که در حاضر برای استخراج بیت کوین به تجهیزات تخصصی بیشتری نیاز است.

سرمایه گذاری بر روی ماینرهای بیت کوین

یک روش برای استخراج بیت کوین این است که خودتان این کار را انجام دهید. برای این کار ، باید روی ماینرهای بیت کوین سرمایه گذاری کنید. ماینرهای بیت کوین دستگاههای خارجی هستند که قدرت محاسبات لازم را برای تولید بیت کوین در محیط دشوار امروز تأمین می کنند. قیمت یک ماینر بیت کوین با توجه به توانایی پردازش آن متفاوت خواهد بود. قیمت یک ماینر کوچک USB از ۱۰۰ دلار شروع می شود ، در حالی که ماینرهای بزرگتر و قدرتمندتر می توانند به ده ها هزار دلار نیز برسند. اگرچه برای خرید یک ماینر بیت کوین به سرمایه اولیه زیادی نیاز باشد ، اما به شما این امکان را می دهد تا رسیدن به ۲۱ میلیون بیت کوین، بتوانید بیت کوین جدید استخراج کنید.

اگر تصمیم دارید که خودتان ماینینگ (استخراج بیت کوین) را شروع کنید ، حتماً هزینه های جانبی را در نظر داشته باشید. نه تنها مجبور خواهید بود هزینه لازم برای تجهیزات مورد نظر خود را بپردازید بلکه هزینه برق نیز در آن وارد خواهد شد. اگر شما یک ماینر بزرگ دارید که گرمای قابل توجهی تولید می کند ، ممکن است مجبور شوید یک سیستم خنک کننده را نصب کنید تا به درستی کار کند. اگر بیت کوین به ارزش خود ادامه دهد، این هزینه های جانبی به صورت برگشتی جبران خواهد شد.

قرارداد ماینینگ برای استخراج و کسب درآمد از بیت کوین

اگر نمی خواهید به هزینه اولیه و زحمت تنظیم عملیات استخراج شخصی بیت کوین بپردازید ، می توانید با آنچه که به عنوان قرارداد ماینینگ شناخته می شود ، وارد عمل شده و کسب درآمد از بیت کوین را تجربه کنید. در قرارداد ماینینگ ، مبلغی را  به یک شرکت می پردازید که تجهیزات استخراج بیت کوین را  به کار گیرد. این قرارداد برای مدت معینی دوام خواهد داشت و تمام بیت کوین که در آن مدت مین گذاری شده است روی تجهیزات مورد نظر شما به کیف پول بیت کوین شما ارسال می شود. دو مورد از مهمترین خدمات معدنکاری پیمانکاری Genesis Mining و Hashing24 است. این قرارداد یک روش آسان و غیرفعال برای شما برای جمع آوری بیت کوین است ، هرچند که در طولانی مدت بیشتر از داشتن تجهیزات بیت کوین خود هزینه بیشتری در برخواهد داشت.

 

همچنین چندین سایت وجود دارد که مبلغ کمی از بیت کوین را برای مشاهده تبلیغات به شما پرداخت می کنند. همانطور که از نام  آن مشخص است ، این وب سایتها به دلیل بازدید از وب سایت های خاص یا مشاهده تبلیغات خاص ، به کاربران بیت کوین پرداخت می کنند.بسیاری از وب سایت های ( PTC (Paid To Click وجود دارد که مبلغ ناچیزی بیت کوین را برای کلیک و نمایش تبلیغ پرداخت می کنند ، که Ads4BTC معروف ترین و محبوب ترین است. این وب سایت به کاربران این امکان را می دهد تا بین مشاهده تبلیغات ۵ ثانیه ، ۱۰ ثانیه یا ۲۰ ثانیه ای را انتخاب کنند که هرکدام هزینه های مختلفی دریافت می کنند.

براساس قیمتهای ارائه شده توسط Ads4BTC ، اگر ۲۰ ثانیه تبلیغ داشتید که در کل یک روز اجرا شود ، کمتر از ۱۰ دلار در روز درآمد کسب می کنید ، بنابراین ممکن است این گزینه برای اکثر افراد  گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای برای کسب درآمد از بیت کوین نباشد. با توجه به موارد مطرح شده، این اقدامات مانند سایر کارهای خرد ، مبلغ بسیار کمی بیت کوین را پرداخت می کنند ، اما انجام آنها بسیار آسان است. اگر می خواهید اولین بیت کوین خود را بدست آورید ، مشاهده تبلیغات یکی از ساده ترین راه ها برای انجام آن است. از دیگر سایتهایی که به کاربران امکان در ازای مشاهده تبلیغات بیت کوین ارائه  می دهند می توان به CoinAdder  و Advercoin اشاره کرد.

 

۳ – انجام کارهای خرد برای دریافت بیت کوین و کسب درآمد از آن

اگرچه استخراج بیت کوین به شما امکان می دهد بیت کوین را سریعتر از هر روش دیگری کسب کنید ، اما آستانه بالای سرمایه گذاری برای  آن  برای همه مقرون به صرفه نیست. اگر به دنبال یک روش در مقیاس کوچکتر برای استخراج بیت کوین هستید ، ممکن است ترجیح دهید کارهای خرد را که به واسطه آن بیت کوین پرداخت می شود، انجام دهید. کارهای کوچک ، اقدامات کوچک و ساده ای مانند آزمایش یک افزونه برای تست سازگاری آن با یک مرورگر یا مشاهده یک آگهی یا درگیر شدن با یک پست در رسانه های اجتماعی و ارسال مجدد آن است. اگرچه دستمزد دریافتی معمولاً بسیار کم است ، اما کارهای کوچک احتمالاً ساده ترین راه برای ورود به حوزه بیت کوین هستند.

مبلغ پرداختی به ازای انجام کار در CoinWorker

یکی از بهترین مکان ها برای شروع کار با کارهای خرد که در بیت کوین پرداخت می شود ، CoinWorker است ، بازاری که متخص چنین کارهایی است. کارهای که هرکدام به ارزش ۰٫۰۱ دلار (USD) است. اگرچه بسیاری از کارها در CoinWorker به اندازه ۰٫۰۳-۰٫۰۵ $ می پردازند، اما برخی از آنها حتی ۱٫۰۰ دلار نیز پرداخت می کنند. وظایف ذکر شده در CoinWorker معمولاً بسیار آسان است و فقط چند دقیقه طول می کشد. پتانسیل درآمدزایی این روش اندکی بیشتر از وب سایتهای PTC و وب سایت های ارائه دهنده بیت کوین رایگان است.

 

۴ – Faucet (شیر) های بیت کوین

عملکرد شیرهای بیت کوین کمی شبیه به کارهای خرد هستند. فاست (شیر) های بیت کوین در واقع وب سایت هایی هستند  که در ازای مبلغ کمی از وقت شما مبلغ بسیار کمی بیت کوین می پردازند که غالباً در حدود ۱ ساتوشی ، ( یک – صد میلیونوم بیت کوین) است. (در واقع هر ۱۰۰ میلیون ساتوشی معادل یک بیت کوین است). در وب سایت های فاست ، معمولاً بیت کوین در یک بازه زمانی مشخص مانند هر پنج دقیقه در دسترس کاربران قرار می گیرد.

عملکرد فاست های بیت کوین به این صورت است که این وبسایت ها به ازای انجام کارهای مشخص و تعریف شده ای به کاربران وبسایتشان بیت کوین پاداش می دهند. از جمله این کارها می توان به بازدید تبلیغات، نصب برنامه و انجام بازی اشاره کرد.  این وب سایت ها مبلغی را پرداخت می کنند که برای بسیاری از کاربران تقریباً ناچیز است ، اما آنها راهی خوب برای ورود به دنیای بیت کوین و شروع به دریافت مقدار کمی از ارز دیجیتال در کیف پول دیجیتالی شما هستند. Moon Bitcoin یکی از پرطرفدارترین وب سایت های این چنینی است، اما بسیاری دیگر از این وب سایت ها وجود دارند که از جمله می توان به cointiply.com  bonusbitcoin.co ، Bitcoinker، freebitcoin.io ،satoshilabs.net  اشاره کرد.

البته به جای فعالیت در این گونه وب سایت، به طور مستقل می توانید یک وب سایت فاست بیت کوین طراحی کنید و از فروش تبلیغات، به کسب درآمد از بیت کوین بپردازید.

 ۵ – در مشتقات بیت کوین سرمایه گذاری کنید

یکی از جالب ترین تحولات بیت کوین طی چند سال گذشته ، ظهور آن به عنوان دارایی نسبتاً محبوب سرمایه گذاری بوده است. سرمایه گذاری در بیت کوین ، هرچند هنوز به اندازه سرمایه گذاری در بورس و خرید سهام معمول نیست، اما علاقه مندان سرمایه گذاری در این حوزه به دلیل رشد بی نظر ارزش آن روز به روز در حال افزایش است . همانطور که ممکن است تصور شود سرمایه گذاری یکی از راههای سودآورتر برای کسب درآمد با بیت کوین است.

ابتدایی ترین شکل سرمایه گذاری بیت کوین خرید و نگه داشتن بیت کوین است تا زمانی که قیمت آن به اندازه کافی بالا برود تا سود را به دست آورد. بیت کوین به لطف سطح بالای نوسانات قیمت خود ، دستاوردهای باورنکردنی برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که این استراتژی را زود پیگیری کرده اند.

افزایش چشم گیر ارزش بیت کوین در چند سال اخیر

 اگر در اوایل سال ۲۰۱۱ فقط ۵۰۰ دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده بودید ، سرمایه شما امروز بیش از ۹٫۵ میلیون دلار ارزش داشت. البته، این یک نمونه است ، اما نشان می دهد که چقدر سرمایه گذاری بیت کوین برای برخی از معامله گران که مایل به نگه داشتن سرمایه گذاری های خود برای مدت طولانی هستند ، سودآور بوده است. به عبارتی در مدت ۸ سال ارزش بیت کوین ۱۹۰۰۰ برابر شده است.

یکی از مشکلاتی که در گذشته سرمایه گذاری بیت کوین را به ستوه آورده بود عدم وجود مبادلات قابل اعتماد بود. اگر مدتی است که بیت کوین را دنبال می کنید ، ممکن است سقوط غافلگیرانه آن را در سال ۲۰۱۴ به یاد بیاورید. مبادله Gox که در نتیجه هک گسترده و هدر رفتن میلیون ها دلار بیت کوین اتفاق افتاد. اما اکنون نسل جدیدی از صرافی های امن تر و بهتر برای عرضه خدمات بیت کوین وارد بازار می شوند. برجسته ترین آن ها Coinbase است که تبدیل به مرجع امنی برای بیشتر سرمایه گذاران جدید شده است.

 

کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال از طریق بازار مشتقه با اهرم سرمایه گذاری بالا

یک روش شناخته شده کمتر برای سرمایه گذاری در بیت کوین ، تجارت آن به عنوان CFD  است. در اصل ، CFD یک بازار مشتقه است که براساس قیمت بیت کوین در آینده روی آن سرمایه گذاری می کنید.  اگر با بازار آتی و آپشن در بورس آشنا هستید، این روش دقیقا همانند بازار آتی طلا و سکه است . به این صورت که قیمتی را در تاریخ مشخص اعلام می کنید و در صورت سود، ضریب مشخص به سود شما تعلق می گیرد.

به عنوان مثال قیمت فعلی بیت کوین ۱۰ هزار دلار است و شما ۲ ماه آینده با این قیمت  قصد خرید بیت کوین را دارید. در تاریخ مذکور اگر قیمت بیت کوین ۱۱ هزار دلار باشد، به شما به جای هزار دلار سود، ضریبی از هزار دلار سود تعلق می گیرد. به عنوان مثال با احتساب ضریب ۴ در معامله، ۴ هزار دلار سود نصیب شما خواهد شد و به این صورت یک اهرم درآمد زایی برای پولی که سرمایه گذاری کرده اید برای شما ایجاد خواهد شد.

ریسک بالا در این روش کسب درآمد از بیت کوین

البته آن طرف ماجرا در صورت کاهش قیمت بیت کوین، در کاهش قیمت نیز ضریب مربوطه لحاظ می شود اما در اینجا محدودیت وجود دارد و به عنوان مثال بیش از ۳۰ درصد ضرر به معامله شما تعلق نمیگیرد. اما سود در  این حوزه محدودیتی ندارد، مثلا اگر در عرض شش ماه قیمت بیت کوین ۲ برار شد با احتساب ضریب ۴، سرمایه شما ۸ برابر خواهد شد. با توجه به موارد اشاره شده، سود و ضرر این حوزه سرمایه گذاری  و به خصوص سود آن به دلیل عدم وجود محدودیت در آن، بالاتر از سود و ضرر در محیط سرمایه گذاری سنتی است. استفاده صحیح از CFD های بیت کوین می تواند بسیار سودآور باشد. این که آیا شما شخصاً باید CFD های Bitcoin را تجارت کنید یا خیر ، بستگی به میزان تحمل ریسک شخصی شما دارد.

 ۶ – عرضه محصولات مرتبط برای کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال

احتمالا اکنون به این باور رسیده اید که می توانید به کسب درآمد از بیت کوین امیدوار باشید . با این وجود ، آنچه ممکن است شما را تحت تأثیر قرار دهد این واقعیت است که روش هایی برای درآمدزایی از بیت کوین وجود دارد ، بدون اینکه مالکیت واقعی داشته باشید. روش انجام این کار ، بازاریابی محصولات و خدمات سودمند مبتنی بر بیت کوین به مخاطبانی است که علاقه مند به بازار رمزنگاری هستند.

ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته برای محصولات بیت کوین ، ترویج دستگاه های استخراج بیت کوین از طریق برنامه واسط آمازون است . با استفاده از این برنامه می توانید بازدید کنندگان را از وب سایت خود به آمازون بفرستید و درمورد هر محصول خریداری شده در آنجا طی ۲۴ ساعت آینده کمیسیون دریافت کنید. اگرچه انتخاب تجهیزات استخراج بیت کوین آمازون کمی محدود است ، اما برای شروع کار کافی است.

همچنین برای ارسال لینک های وابسته خود به یک وب سایت نیاز دارید. خبر خوب این است که ، از آنجایی که ماینرهای بیت کوین معمولاً ۱۰۰ دلار قیمت دارند ، لازم نیست تعداد زیادی از آنها را بفروشید تا بتوانید از طریق بازاریابی خود پول مناسب دریافت کنید.

همین مفهوم را می توان در مورد خدمات بیت کوین نیز به کار برد. بسیاری از خدمات پیرامون بیت کوین ، از جمله خدمات قرارداد ماینینگ که قبلاً در این مقاله مورد بحث قرار گرفت ، کمیسیون های بالایی را به بازاریابانی ارائه می دهند که باعث می شوند مشتری ها به آنها مراجعه کنند. اگر می خواهید یک وب سایت ایجاد کنید ، ادغام تبلیغات برای خدمات می تواند برای کاربران شما مفید و سودآور باشد.

 ۷ – آزادکاری به منظور دریافت بیت کوین و کسب درآمد از ارز دیجیتال

همانطور که ممکن است از قبل آگاه باشید ، یک بازار آنلاین گسترده برای خدمات آزاد اعم از نوشتن تا توسعه وب سایت وجود دارد. صدها سایت برای اتصال کاربران آزاد با مشتریانی که مایل به پرداخت هزینه خدمات خود هستند در حال حاضر وجود دارد. تعداد اندکی از سایتها به وجود آمده است که در قالب بیت کوین مبلغی را به آزادکاران پرداخت می کنند. اگر مهارت مفیدی دارید که مشاغل یا افراد دیگر مایل به پرداخت هزینه به شما هستند ، ممکن است در ازای مقادیر نسبتاً قابل توجهی بیت کوین خدمات ارائه دهید.

FreeLancing (آزاد کاری) در ازای دریافت  بیت کوین دو مزیت دارد که آن را به یکی از بهترین راه های ورود جدی به بازار ارز دیجیتال تبدیل می کند. نکته اول این است که ، بر خلاف ماینینگ یا سرمایه گذاری ، در اکثر اشکال آزادکاری هزینه اولیه یا اندکی وجود دارد. دوم این که برخی مشاغل آزاد می توانند مبلغی از بیت کوین را به ارزش ده ها یا حتی صدها دلار بپردازند ، که این مطلب آن را از سایر روش های رایگان که اغلب شامل دریافت فقط چند سنت بیت کوین در هر زمان هستند ، جدا می کنند.

 

عدم نیاز به سرمایه اولیه

اگر می خواهید بدون سرمایه گذاری مقدار زیادی پول در ابتدا، با یک نرخ معقول سریع بیت کوین کسب کنید ، آزاد کاری به نوعی  بهترین گزینه برای شماست. قبل از پرش به آزاد کاری، به این فکر کنید که چه نوع خدماتی را به فروش می رسانید. برخی از محبوب ترین گزینه ها عبارتند از: خدمات نوشتن و تصحیح ، طراحی گرافیک ، تولید فیلم ، کار صداگذاری ، برنامه نویسی و ویرایش صوتی. البته ، خدماتی که به مشتریان ارائه می دهید بستگی به علاقه و مهارت های شما دارد.

پس از تصمیم گیری در مورد خدمتی که قصد فروش آن را  دارید ، باید در یک  سایت که  بیت کوین پرداخت می کند ، ثبت نام کنید. یکی از گزینه هایی که ممکن است برای برخی جذاب باشد XBT Freelancer است . این سایت شغل های پردرآمد زیادی را ارائه می دهد ، اما اکثر آنها از نظر ماهیت نسبتاً فنی هستند و ممکن است برای همه آزادکاران مناسب نباشند. Cryptogrind ، به عنوان یکی دیگر از وب سایت بزرگ تجاری ،  اجازه می دهد تا آزادکاران در ازای قیمت های پایین تر خدمات ساده تری ارائه دهند. اگر تا به حال از پلتفرم سنتی آزاد و آزمایشی Fiverr استفاده کرده اید ، احتمالاً Cryptogrind برای شما آشنا به نظر می رسد ، زیرا کارهای اصلی آن بسیار شبیه به Fiverr است.

 ۸ – محتوا ایجاد کنید تا با تبلیغات مبتنی از بیت کوین کسب درآمد کنید

اگر درباره درآمدزایی آنلاین آگاهی دارید ، احتمالاً با ایده پرداخت هزینه برای قرار دادن تبلیغات در وب سایت مواجه شده اید. خوشبختانه ، دقیقاً این مساله درباره بیت کوین نیز صادق است. اگر می خواهید با ایجاد محتوای عالی ، به طور انفعالی ارز دیجیتال کسب کنید ،  در یک شبکه تبلیغاتی مبتنی بر بیت کوین مانند BitMedia عضو شوید . این شبکه ها برای انجام اقدامات کلیک بر روی تبلیغات قرار داده شده در وب سایت شما،  به شما بیت کوین پرداخت می کنند. هرچه بازدید کنندگان و کلیک روی محتوای شما بیشتر شود ، می توانید بیت کوین بیشتری کسب کنید.

گرچه شبکه های تبلیغاتی بیت کوین به صورت تئوری در هر نوع سایتی قابل اجرا هستند ، اما در سایتهایی که در واقع بر روی رمزنگاری و فناوری متمرکز هستند ، بیشترین تأثیر را دارند. دلیلش این است که اکثر تبلیغ کنندگانی که از این سرویس ها در حال حاضر استفاده می کنند ، خودشان در راس کار هستند.

خبر خوب این است که این باعث می شود شبکه های تبلیغاتی بیت کوین در همان سایتی که شما برای تبلیغ محصولات وابسته به بیت کوین استفاده می کنید ، آسان باشد. این رویکرد این شانس را به شما می دهد که بیت کوین و دلارهای عادی را همزمان از همان وب سایت کسب کرده و ازین دو مورد درآمد متنوع کسب کنید.

بنابراین اگر درباره بیت کوین آگاهی دارید، به طور کلی به صنعت رمزنگاری علاقه مند هستید می توانید دانش خود را به اشتراک بگذارید. پس می توانید با این کار بیت کوین به دست آورید. مبلغی که می توانید با نوشتن در مورد بیت کوین بدست آورید متفاوت است ، اما بسته به سطح تخصص شما در این زمینه می تواند بسیار پرسود باشد.

۹ – برای کسب درآمد از بیت کوین آن را قرض دهید

وام گرفتن پول همیشه یکی از بهترین راهها برای ایجاد درآمد منفعل بوده است و این اصل در مورد ارزهای دیجیتال بسیار صادق است. اعطای وام بیت کوین یک امر بزرگ مانند وام دهی در سیستم سنتی است به این دلیل که به وام دهندگان اجازه می دهد تا نقش یک بانک یا یک موسسه مالی دیگر را به عهده بگیرند. به نوبه خود ، این وام دهندگان پس از دریافت پول، بهره مشخص دریافت می کنند. برای به دست آوردن بیت کوین از طریق وام ، باید از یک بستر مشخص وام استفاده کنید. Bitbond یکی از محبوب ترین و قابل اعتمادترین پلتفرم های کنونی است. نرخ بهره وام های بیت کوین می تواند بسیار بالا باشد و ازین رو منجر به سود های بسیار بالایی برای شما شود.

لزوم داشتن بیت کوین اولیه

قبل از هر چیز، برای شروع کار باید مقداری بیت کوین اولیه داشته باشید. می توانید با استفاده از یکی از روشهای دیگری که در اینجا شرح داده شده است آن را خریداری کرده، از آن استفاده کرده و  آن را کسب کنید. همچنین می توانید از وام برای تکمیل روش های دیگر کسب بیت کوین استفاده کنید. اگر می خواهید از وام های خود سود  قابل توجهی دریافت کنید، خرید یک بیت کوین اولیه ایده خوبی به حساب می آید، زیرا این امکان را برای شما فراهم می کند تا وام های بیشتری را تأمین کرده و سودهای بیشتری را دریافت کنید.

به یاد داشته باشید که ، مانند هر وام دیگر ، پیش فرض یک امکان در وام بیت کوین است. همیشه مطمئن باشید شخصی را که وام می دهید با دقت در نظر بگیرید و فقط به وام هایی را که اعتماد به نفس بالایی در آن دارید اعتبار کنید.

۱۰ – برای کسب درآمد بالا از بیت کوین تبدیل به یک توسعه دهنده Blockchain شوید

بیشتر  روش های دریافت بیت کوین که تاکنون در این مقاله مشاهده کرده اید روش های کوچک و ساده برای کسب درآمد با بیت کوین بوده که می توانید در کنار آن انجام دهید. اما اگر واقعاً در مورد کسب درآمد با بیت کوین جدی هستید، یکی از بهترین راههای انجام این کار، تبدیل شدن به یک توسعه دهنده برای افزایش تعداد سایتها و سیستمهای دیجیتالی است که از بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند. برای هر وب سایت جدیدی که در حال راه اندازی در حوزه پرداخت بیت کوین است، یک روند رو به رشدی برای یک توسعه دهنده با دانش تخصصی Blockchain وجود دارد. اگر شما آن شخص باشید ، فرصتهای موجود در سالهای آینده می تواند تقریبا بی حد باشد.

مبلغ دریافتی از این روش

البته این روش کسب درآمد با بیت کوین بسیار ساده است. برای شروع ، به درک کاملی از علوم کامپیوتر ، ریاضیات و برنامه نویسی رایانه نیاز دارید. از آنجا ، باید در زمینه تخصصی blockchain نیز آگاه شوید. با چنین آستانه بالایی برای ورود ، ممکن است تعجب کنید که چرا تبدیل شدن به یک توسعه دهنده blockchain ارزش وقت شما را دارد. پاسخ این سؤال درمورد مبلغی است که کارشناسان ماهر blockchain می توانند در بازار فعلی درآمد کسب کنند. متوسط ​​حقوق برنامه نویسان blockchain در حدود ۸۰،۰۰۰ دلار است ، در حالی که توسعه دهندگان سطح بالا می توانند بیش از ۳۰۰۰۰۰ دلار حقوق را سفارش دهند.

این پتانسیل بالای درآمد نیز با افزایش تقاضا در ارتباط است. با توجه به روند افزایش آگاهی در مورد بیت کوین ، تعداد شرکت های سرمایه گذاری در فناوری blockchain می تواند طی چند سال آینده بطور قابل توجهی افزایش یابد. از آنجایی که توسعه دهندگان blockchain تعداد کمی بوده و فاصله زیادی با یکدیگر ندارند ، این بدان معنی است که توسعه دهندگان فعال در بازار می توانند به آینده بسیار امیدوار باشند.

۱۱ – به دیگران درباره بیت کوین آموزش دهید

پس از افزایش آگاهی خود در دنیای بیت کوین ، ممکن است تصمیم بگیرید آنچه که آموخته اید را با افرادی از خودتان دانش کمتری دارند ، به اشتراک بگذارید. خواه این استراتژی های سرمایه گذاری بیت کوین باشد یا نحوه درست کردن یک سیستم استخراج بیت کوین. افرادی هستند که بسیار علاقه مند به یادگیری تجربه شما خواهند بود. اگر محتوای شما خوب است و اطلاعات ارزشمندی برای آموزش دارید ، حتی می توانید مبلغ مناسبی پول دریافت کنید و به دیگران کمک کنید تا درمورد ارزهای رمزنگاری اطلاعاتی کسب کنند.

یکی از راه های آموزش Bitcoin ، ساخت فیلم و اشتراک گذاری در YouTube یا سایر سایت های اشتراک ویدئو است.  اگر کانال شما به یک منبع محبوب اطلاعات بیت کوین و ارز دیجیتال تبدیل شود ، این روند درآمدزایی حتی می تواند مقدار قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

 

 کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال از طریق نگارش مقاله

اگر ساخت محتوای ویدیویی برای شما میسر نیست ، می توانید در مورد روش های دریافت و کسب درآمد از بیت کوین مقاله بنویسید. این مقالات را می توان در سایت شخصی شما ارسال کرد ، یا به عنوان پست میهمان در وب سایت های دیگر قرار گیرد. اگر محتوای نوشتاری خوبی ایجاد کرده اید ، می توانید با فروش مقاله به وب سایت هایی که به آنها نیاز دارید ، درآمد خوبی کسب کنید.

سرانجام، اگر واقعاً جاه طلب هستید ، می توانید پس از نگارش مقالات و ویدئوهای آموزشی و جلب اعتماد کاربران، دوره آموزشی در مورد برخی جنبه های بیت کوین ایجاد کنید. دوره های آنلاین روشی عالی برای کسب درآمد از بیت کوین است .

بازاریابی و فروش دوره در فضای وب

اگر قصد ایجاد یک دوره را دارید ، بهترین روش برای موفقیت شما، بازاریابی و فروش آن در یک وب سایت فروش دوره های آنلاین مانند Udemy است. از طریق Udemy می توانید دوره خود را به هر قیمتی که دوست دارید بفروشید و به میلیون ها دانش آموز بالقوه دسترسی داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که توصیه ای که ارائه می دهید به اندازه کافی با ارزش باشد تا بتوانید آن را به قیمت مورد نظر بفروشید. دوره ای که تهیه کرده اید باید متفاوت و دارای آموزش های کاملا عملی باشد. اگر دوره را پر از اطلاعاتی کنید که می تواند با استفاده از یک جستجوی ساده Google پیدا شود ، به احتمال زیاد از این راه پول زیادی کسب نمی کنید.

۱۲- کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال از طریق انجمن های BitcoinTalk

انجمن های  BitcoinTalk به کاربرانی اختصاص دارد که می توانند پست هایی را در انجمن بنویسند که شامل یک محصول تبلیغاتی در امضا است. سطح پرداخت به سطح عضویت شما در انجمن بستگی دارد. برای کاربرانی که عضو کامل این انجمن نیستند بیت کوین بسیار کمی در دسترس است (برای به دست آوردن عضویت کامل ، حداقل به ۱۲۰ ارسال نیاز دارید).

اکثر کمپین ها همچنین برای پوسترها نیازهای خاصی دارند ، از جمله حداقل حد مجاز کلمه یا الزامی که هیچ تبلیغی به طور مستقیم در پست ها درج نمی شود. علاوه بر این ، برخی از کمپین ها ممکن است شامل  محدودیت های حداقل و یا حداکثر تعداد ارسال در هفته باشد. مقدار پولی که می توانید از این کمپین ها بدست آورید بسته به تعداد پست های با کیفیتی که می توانید به عنوان یک کاربر برای دستیابی به کلمه های تعداد کلمات ایجاد کنید، متفاوت است.

میزان دریافتی از انجمن

به غیر از پست های مورد نیاز برای عضویت کامل در انجمن بسته به کمپین ممکن است شما بتوانید برای ۲۴ ساعت کار ۵۰ تا ۱۰۰ دلار دریافت کنید. علاوه بر این ، به دلیل اینکه برخی از کمپین ها فقط برای حداکثر تعداد پست در هفته امکان پذیر است ، ممکن است در یک کمپین درآمد کافی نداشته باشد تا مبلغ قابل توجهی کسب کند.

بسیاری از شرکت های ارائه دهنده ارز دیجیتال جدید همچنین برای انجام سایر کارها ، مانند ساخت فیلم های YouTube ، وبلاگ نویسی و ارسال در رسانه های اجتماعی ، “جایزه” ارائه می دهند . بسته به تعداد دنبال کننده های شما ، مبلغ متفاوتی کسب خواهید کرد که می تواند برای ساختن حساب های Facebook یا Twitter خود و شرکت در کمپین های مختلف مفید باشد. معمولاً پس از وقوع ICO وجهی دریافت می شود و مقداری از سکه یا نشان را از شرکتی که به ارتقاء آن کمک کرده اید دریافت خواهید کرد.

 ۱۳- با پخش بازی ها بیت کوین کسب کنید

یکی دیگر از روش های کسب درآمد از بیت کوین  انجام بازی هایی است که به واسطه آن بیت کوین پرداخت می کنند. بازی هایی که در آن بیت کوین پرداخت می کنند بسیار شبیه به وب سایت شیر آب هستند به این دلیل که مبلغ بسیار کمی بیت کوین پرداخت می کنند و از طریق تبلیغات سود ایجاد می کنند. مزیت بازی های پرداخت بیت کوین این است که آنها از فعالیتی سود می برند که شاید شما هر روز به طور رایگان به آن ها اختصاص می دهید.

اگر عادت به بازی بازی های موبایل دارید ، سعی کنید برخی از بازی ها را پیدا کنید که به شما مقداری بیت کوین پرداخت کنند و برای زمانی که برای آنها صرف می کنید پاداش دهند. حتی اگر این بازی ها مقدار زیادی بیت کوین به عنوان پاداش نداشته باشد ، باز هم بهتر از بازی کردن به صورت رایگان است. دسته بازی های مبتنی بر بیت کوین همچنین شامل کازینو های دیجیتالی است که از بیت کوین به عنوان ارز استفاده می کنند. اگر از این قمار لذت ببرید ، ممکن است برای شما سرگرم کننده باشد ، اما آنها روش خوبی برای درآمدزایی مطمئن نیستند.

تذکر مهم

به یاد داشته باشید که نگه داشتن بیت کوین در کیف پولهای مبادله ای بسیار ناامن است. شما هرگز نباید بیش از آنچه لازم دارید در کیف پول مبادله ای بیت کوین نگهداری و ذخیره کنید. برای اینکه بیت کوین  یا هر ارز رمزپایه دیگری ایمن شوند ، به یک کیف پول سخت افزاری مانند Ledger Nano S یا Trezor نیاز دارید. پس از خرید بیت کوین به سادگی سکه های خود را از طریق صرافی به کیف پول سخت افزاری خود منتقل کنید. چون امن ترین روش برای ذخیره ارز دیجیتال است.

جمع بندی نکات کسب درآمد از ارز دیجیتال

در این مقاله سعی کردیم روش های ممکن کسب درآمد از بیت کوین و ارز دیجیتال را شرح دهیم. همانطور که اشاره شد، راه هایی که می توانید از افزایش قیمت بیت کوین سود ببرید ، عملاً بی حد و مرز است. چه بخواهید خودتان ارز دیجیتال را نگه دارید و یا با ارایه خدمات و انتقال دانش خود به سایر علاقه مندان به بیت کوین درآمد کسب کنید ، در بازار فعلی فرصت هایی برای شما وجود دارد. از آنجا که ارزهای رمزنگاری به عنوان ابزارهای مالی و روشهای روزمره پرداخت شناخته می شوند، فرصت های کسب درآمد از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال روز به روز افزایش می یابد.

امیدوارم این مقاله برای شما کاربران عزیز مفید واقع شده باشد. اگر هر سوالی در خصوص هر یک از روش های کسب درآمد از بیت کوین یا نحوه دریافت بیت کوین دارید در بخش دیدگاه ها اعلام کنید تا به آن ها پاسخ داده شود.

 

درباره mreza_dm2004

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای سایت کاوش وب محفوظ است.